Konsultant Microsoft Dynamics 365 CE / CRM

Czeka na Ciebie:

  • Twój zespół, który pracuje przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • Twój przełożony, który opowie Ci o wszystkich obecnie toczących się projektach i wytłumaczy zakres Twoich obowiązków
  • Twoje zadania w największych projektach Microsoft Dynamics w Polsce i za granicą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus model wynagrodzeń dodatkowych
  • Spotkania statusowe, bo pracujemy zwinnie
  • Twoje Vouchery na egzaminy Microsoft, bo ważne jest dla nas abyś podnosił swoje kompetencje
  • IntraBonair z którego dowiesz się o wszystkich inicjatywach jakie mają u nas miejsce
  • Twoja karta Multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

Zadania, które czekają na Ciebie to:

  • Wsparcie w procesie wytwarzania oprogramowania dla nowych Klientów
  • Udział we wdrożeniach aplikacji biznesowych dla Klientów różnych branż
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności aplikacji biznesowych

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne (najchętniej informatyka, elektronika, telekomunikacja)
  • Masz 2 letnie doświadczenie wdrożeniowe w roli konsultanta Dynamics CRM / 365
  • Bardzo dobrze znasz platformę .NET
  • Bardzo dobrze znasz języki C# oraz JScript
  • Znasz technologię Azure
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Umiesz wykonać analizę potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Umiesz modelować procesy biznesowe

Mile widziana jest znajomość technologii i narzędzi:

  • Power BI, SSIS
  • Azure DevOps
  • Power Apps