Czeka na Ciebie:

  • Twój zespół, który polubisz od pierwszego tygodnia
  • Twój przełożony, który opowie Ci o wszystkich obecnie toczących się projektach i wytłumaczy zakres Twoich obowiązków
  • Twoje zadania w największych projektach Dynamics w Polsce i za granicą
  • Twoje miejsce przy biurku w naszym biurze lub możliwość pracy zdalnej
  • Spotkania statusowe, bo pracujemy zwinnie
  • Twoje Vouchery na egzaminy Microsoft, bo ważne jest dla nas abyś podnosił swoje kompetencje
  • FellowBase z którego dowiesz się o wszystkich inicjatywach jakie mają u nas miejsce
  • Twoja karta Multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

Zadania, które czekają na Ciebie to:

  • Współpraca z analitykami i klientem (często w języku angielskim)
  • Projektowanie i budowa rozwiązań BI
  • Projektowanie i budowa procesów przetwarzania danych ETL
  • Testowanie i prezentacja przygotowanych rozwiązań
  • Budowa raportów i pulpitów informacyjnych

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Znasz platformę MS SQL Server (Azure, SSAS, SSIS, SSRS)
  • Posiadasz umiejętność projektowania modeli relacyjnych baz danych
  • Masz doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań BI na platformie Microsoft
  • Znasz narzędzia BI np.: Power BI, Cognos, QlickView, Tableau
  • Znasz podstawy programowania w platformie .NET
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (min. B2)

Mile widziana jest znajomość technologii i narzędzi:

  • Znajomość języka DAX, MDX lub R
  • Certyfikaty SQL Server

Czekamy na Ciebie

Wypełnij formularz i dołącz do nas. Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

arrow right Aplikuj